Strona główna > Medycyna estetyczna > Doświadcz odmłodzenia skóry dzięki zabiegowi HydraFacial

Wiek, słońce i inne czynniki środowiskowe mogą sprawić, że nasza twarz będzie wyglądała matowo i starzej niż się czujemy. Istnieje wiele domowych zabiegów mających na celu odmłodzenie twarzy, ale mogą one rozwiązać tylko jeden lub dwa problemy. Zabieg HydraFacial, z drugiej strony, może pomóc oczyścić, nawilżyć, złuszczyć, wyciągnąć i chronić Twoją twarz przed przeciwutleniaczami, a wszystko to w trakcie jednego zabiegu. W rezultacie, Twoja skóra jest bardziej promienna.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg HydraFacial?

Jedną z najlepszych rzeczy w tym zabiegu jest to, że jest on odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Może on pomóc w przypadku niemal każdej niedoskonałości skóry, o jakiej tylko pomyślisz. Rozważ przyjście na zabieg HydraFacial® jeśli masz do czynienia z:

  • Drobnymi liniami i zmarszczkami
  • Brązowymi plamami
  • Powiększonymi porami
  • Zatkane pory
  • Skóra tłusta
  • Nierównomierny koloryt skóry
  • Obwisłość twarzy

Serum do zabiegów HydraFacial

Zabieg ten można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Istnieją różne serum, które mogą być stosowane w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Do wyboru są m.in:

Growth Factor Boost: To serum jest przeznaczone specjalnie dla osób, które chcą zminimalizować widoczność drobnych linii i zmarszczek. Pozostawia skórę zrewitalizowaną i pełną blasku.
Bright Alive Boost: Przeznaczone dla osób, które chciałyby wyrównać koloryt skóry i pozostawić cerę rosnącą.
Dermabuilder: Wykorzystując peptydy, to serum jest wszystko o tym, aby skóra wyglądała młodziej.
Britenol Boost: Jeśli masz do czynienia z uszkodzeniami posłonecznymi i ciemnymi plamami, to serum jest właśnie dla Ciebie.

Jak wyglądają zabiegi HydraFacial®?

Proces leczenia trwa zaledwie 30 minut. Jego działanie polega na usuwaniu nagromadzonych na twarzy martwych komórek naskórka i jednoczesnym usuwaniu zanieczyszczeń. W tym samym czasie stosowane jest serum nawilżające, które zostało dobrane do Twojego typu skóry. Dzięki temu twarz jest oczyszczona i dokładnie nawilżona. W przeciwieństwie do innych zabiegów, ten nie podrażni Twojej skóry i będziesz w stanie zobaczyć rezultaty od razu.

Nie ma absolutnie żadnego przestoju związanego z tym zabiegiem. Po jego zakończeniu, można natychmiast umieścić swój makijaż na, jeśli zdecydujesz. Nie ma żadnych ograniczeń aktywności, ale pamiętaj, aby nosić krem z filtrem przeciwsłonecznym, jeśli wychodzisz na zewnątrz. Po zabiegu nasz personel doradzi Ci, jak najlepiej dbać o skórę, aby zapewnić optymalne rezultaty.