Strona główna > Medycyna estetyczna > Zainteresowany w naszym leczeniu trądziku?

Trądzik jest bardzo powszechną chorobą skóry. Choć najczęściej występuje u nastolatków i młodych dorosłych, trądzik może dotknąć każdego. Na szczęście, istnieje wiele opcji leczenia tr ądziku, które mogą kontrolować trądzik lub zapobiegać mu.

Głębokie oczyszczanie porów twarzy

Zabieg Deep Pore Cleansing Facial wykonywany jest w zaciszu naszego gabinetu i jest zabiegiem przeciwtrądzikowym przeznaczonym dla osób o skórze tłustej. Kosmetyczka oczyści i stonizuje skórę, a następnie złuszczy ją i usunie zanieczyszczenia z zatkanych porów. Następnie stosuje się specjalną maskę i preparat pielęgnacyjny w celu zmniejszenia wyprysków. Ostatnim krokiem jest nałożenie bezolejowego kremu nawilżającego, aby nawodnić skórę i zmniejszyć stan zapalny.

Leczenie trądziku na plecach

Leczenie trądziku pleców to "twarz" dla pleców, która również odbywa się w gabinecie. Procedura obejmuje te same kroki, co zabieg Deep Pore Cleansing Facial: oczyszczanie, tonizowanie, złuszczanie, ekstrakcję, maskę oraz aplikację produktów pielęgnacyjnych i kremu nawilżającego.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to rodzaj mechanicznej eksfoliacji, która służy do usuwania martwych komórek naskórka z wierzchniej warstwy skóry. Mikrodermabrazja jest stosowana w leczeniu różnych problemów skórnych, w tym zmarszczek i drobnych linii, plam posłonecznych, skóry suchej, blizn potrądzikowych oraz skóry tłustej lub trądzikowej.

Podczas tego zabiegu, specjalne urządzenie jest używane do usuwania martwych komórek skóry. Mikrodermabrazja stymuluje również układ krwionośny i leżące pod nim warstwy skóry, dzięki czemu wytwarzają one więcej kolagenu - białka, które umożliwia skórze zachowanie elastyczności i napięcia. Większość klientów potrzebuje serii zabiegów, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Vi Peel

Vi Peel jest peelingiem chemicznym, który jest używany do poprawy tekstury, jasności i tonu skóry. Zawiera on specjalne kwasy i może być stosowany do leczenia takich problemów jak trądzik, rozszerzone pory i przebarwienia. Kosmetyczka może dostarczyć klientowi produkty do pielęgnacji skóry, które pomogą mu w pielęgnacji po zabiegu, aby uzyskać idealne rezultaty.

Kiedy należy poddać się zabiegowi leczenia trądziku?

Łagodne przypadki trądziku mogą być często leczone w domu. Pacjent z trądzikiem powinien jednak skorzystać z profesjonalnego leczenia, jeśli trądzik nie uległ poprawie. Ponadto, osoby z cięższymi rodzajami trądziku powinny zawsze uzyskać profesjonalne leczenie trądziku. Poważniejsze rodzaje trądziku, jak trądzik torbielowaty, nie reagują na leki bez recepty, i mogą powodować blizny.